CATALOG
Produse in cos

Cablu FIBRA OPTICA cu Sufa 2 Fire, 500m Tambur

Cablu FIBRA OPTICA cu Sufa 2 Fire, 500m Tambur
Cablu FIBRA OPTICA cu Sufa 2 Fire, 500m Tambur
Cablu FIBRA OPTICA cu Sufa 2 Fire, 500m Tambur
Cablu FIBRA OPTICA cu Sufa 2 Fire, 500m Tambur
267,75 RON
Fără TVA: 225,00 RON
  • Stoc: In stoc
  • Cod Produs: FTTH2+S500M
Livrare Gratuita
la comenzi peste 500 RON
Retur in 14 zile
conform OUG Nr.34/2014
Suport online
pentru toti clientii
Preturi Speciale
pentru instalatori si revanzatori

Cablu FIBRA OPTICA cu Sufa 2 Fire Tambur - 500m

  • Fibră: 1× 9/125 (G.657A2), culoare naturală;
  • Atenuare: ≦ 0.4 dB @ 1310 nm, ≦ 0.3 dB @ 1550 nm;
  • Rază minimă de îndoire: 120 mm;
  • Rază minimă de îndoire (fără şufă): 10 mm (static), 25 mm (dinamic);
  • Manta: material LSZH, culoare neagră;
  • Şufă de susţinere: ⌀ 1mm;
  • Forţă de tracţiune pe termen scurt: 600 N;
  • Rezistenţă la rupere N/100 mm: 2200;
  • Temperatura de operare: -20℃ ~ +70℃ ;

Spune-ţi opinia

Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
Rău Bun