CATALOG
Produse in cos

    Cablu FIBRA OPTICA cu Sufa 2 Fire 1000m

    Cablu FIBRA OPTICA cu Sufa 2 Fire 1000m
    Cablu FIBRA OPTICA cu Sufa 2 Fire 1000m
    Cablu FIBRA OPTICA cu Sufa 2 Fire 1000m
    Lipsa stoc
    Cablu FIBRA OPTICA cu Sufa 2 Fire 1000m
    Cablu FIBRA OPTICA cu Sufa 2 Fire 1000m
    Cablu FIBRA OPTICA cu Sufa 2 Fire 1000m
    Cablu FIBRA OPTICA cu Sufa 2 Fire 1000m
    499,80 RON
    Fără TVA: 420,00 RON
    • Stoc: Lipsa stoc
    • Cod Produs: FTTH2-1000M
    Livrare Gratuita
    la comenzi peste 500 RON
    Retur in 14 zile
    conform OUG Nr.34/2014
    Suport online
    pentru toti clientii
    Preturi Speciale
    pentru instalatori si revanzatori

    Cablu fibra optica cu sufa 2 fire tambur 1000m

    • Fibră: 1× 9/125 (G.657A2), culoare naturală;
    • Atenuare: ≦ 0.4 dB @ 1310 nm, ≦ 0.3 dB @ 1550 nm;
    • Rază minimă de îndoire: 120 mm;
    • Rază minimă de îndoire (fără şufă): 10 mm (static), 25 mm (dinamic);
    • Manta: material LSZH, culoare neagră;
    • Şufă de susţinere: ⌀ 1mm;
    • Forţă de tracţiune pe termen scurt: 600 N;
    • Rezistenţă la rupere N/100 mm: 2200;
    • Temperatura de operare: -20℃ ~ +70℃;

    Spune-ţi opinia

    Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
    Rău Bun